Herbalist Bozkurtbey - vitiligo - kanser - siroz - diyet - bitkisel diyet
Site Ana Sayfası
Lotus100
FİTOTERAPİ NEDİR & FİTOTERAPİNİN KISA TARİHÇESİ
HASTALIKLAR VE TEDAVİLERİ
İYİLEŞEN HASTALARIMIZDAN TEŞEKKÜR
ARI SÜTÜ VE ARI POLENİ
ŞİFALI BİTKİLER SÖZLÜĞÜ
BOZKURTBEY'E ULAŞIN


AVOKADO
Çok kalorili olmasına rağmen içerdiği Glutathion süper bir hücre koruyucusudur, çünkü en iyi antioksidanttır. Antioksidantlar hücrelerin yaşlanmasını yavaşlatırlar ve kanseri önlerler. Tüm meyveler arasında protein bakımından en zengin olanıdır. Bol miktarda E vitamini de içerir. Bu vitamin kalp ve deriyi koruyarak dolaşımı düzene sokar. Ayrıca potasyum ve B6 vitamini de içerir. Kadınlar açısından çok gereklidir.

PANKREAS BAŞI KANSERİ NEDİR?

Kanserli Pankreas
(Ok ile gösteriliyor)
Tam olarak oluşum nedeni bilinmeyen pankreasta oluşan tümörlerdir. Erkeklerde daha yoğun olarak görülür ve siyah/esmer ırkta daha sık gözlenmiştir. Yılda yaklaşık 30.000 yeni hastayla karşılaşılmaktadır. Sigara kullanımı, şeker hastalığı, yağlı gıdalar, hastalığın oluşumunu tetikleyen öğelerdendir.

BELİRTİLER:

Kilo kaybı, iştahsızlık, karaciğer büyümesi, ciltte kaşıntılar, halsizlik ve ağrılardır. Fakat genelde semptom göstermediği için kanser tespit edilen hastalar terminal döneme gelmiş olduklarından çoğunlukla 6 ayda hayatlarını kaybetmektedirler İngiltere’de kanser araştırmaları merkezi klinik denemeler şefi Kate low yaşam süreleri genellikle aylarla ölçülmektedir demiştir.

KLASİK TEDAVİLER:

YUKARIDA BELİRTİLDİĞİ GİBİ MAALESEF KLASİK TIPTA HASTANIN HAYATA DÖNDÜRÜLMESİ İMKANSIZ DENECEK KADAR AZDIR. Pankreasın vücudumuzdaki konumu dolayısıyla pankreas başı kanserinde operasyon çok zor ve komplikedir. Barsak ve midenin de ameliyat edilmesi gerekebilir ve sonrasında kemoterapi uygulanır. Fakat maalesef bu tedaviler çözüm olmaktan uzaktırlar. Dolayısıyla onkologların en çok zorlandıkları kanser türüdür.


Pankreas Tümörü
Pankreas tümörünün gelişerek safra yolunu tıkaması sonucu karaciğer işlevini yerine getiremez. Aldığımız gıdaların değerlendirildiği organ olan karaciğerin ve safrakesesinin devre dışı kalması, bir takım zararlı maddelerin kana karışmasına sebep olur. Bu da tüm vücudun faaliyetlerinde aksamalar meydana getirdiği gibi hepatitlerde de görülen cilt sararmasının ortaya çıkmasına sebep olur.

%5 LİK BİR BAŞARI ŞANSI TANINAN BU HASTALIK HERBALİST BOZKURTBEY'İN FORMÜLE ETTİĞİ BİTKİ ÖZLERİNİN REÇETELERİNİN 6 AY BOYUNCA UYGULANMASIYLA %95'E VARAN BİR BAŞARI ORANIYLA TEDAVİ EDİLMEKTEDİR.

1990lı yıllardan beri yaşayanlar, bu konuda BOZKURTBEY’in dünyanın en iyi tedavilerinin ötesinde bir başarı yakaladığının göstergesidirler. Saygın bir dergi olan Clinical Oncology, 2004 yılında yayınlamış olduğu bir makalede, Amerika ve Avustralya’da Bu konudaki kemoterapi tedavilerinde, %2lik geçici bir başarı elde edildiğini açıklamıştır.

HERBALİST BOZKURTBEY'İN BİTKİSEL REÇETESİ

BOZKURTBEY tanı konduktan hemen sonra ve sarılık görülmeden, ya da operasyonla safra yolu açılıp sarılık giderildikten sonra, bitki özleri tedavisi önermektedir. İlk 2 aydan sonra ölümcül tehlike geçer ve hastalık negatif bir seyir izlemeye başlar. Ağrılar azalır, yapılan tetkiklerde ise CA markerlarının düşmeye başladığı gözlenir. Doktorunuzla birlikte takip edilebilecek bu gelişme, 2nci iki aylık devrede tümörün ufalarak kanserli hücrelerin apoptosiz olmasıyla devam eder. Bitkisel reçetelerin kullanılmaya başlandığı ilk haftalar ishal, ateş ve ağrılarda artış belirlenmiştir. 6 ay sonunda pankreas başı CA ve adinokorsinom hücre türlü Pankreas CA, çok büyük yüzdelerle stabilize olarak, hayatlar kurtulmaktadır.

Herbalist Bozkurt Bey’in yurtdışından ithal edilen bitki özleriyle formüle edilen bu kokteyller ilgili firma tarafından size kargo ile gönderilebileceği gibi, şahsen de alabilirsiniz. Her tür kanserde olduğu gibi, zaman çok önemli olup, ilk bir ay bitki özlerini kullanabilen hastaların %50si yaşama dönmektedir. Klasik tedavilerle birlikte kullanılabilen bu reçetenin 2 aylık dönemsel ücreti 1200 Eurodur. Pankreas kanserinde uygulanabilen medikal tedavilerin içinde en başarılı olandır. Bu hastalıktan kurtulan yüzlerce insan bunun en kolay göstergesidir.

GEÇMİŞ OLSUN

BAŞA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

©Tüm Hakları Saklıdır - 2006 - Şifa Doğal Tedaviler Danışma Merkezi LTD. Şti.
bilgi@herbalistbozkurtbey.com


Kolon ve Rektum (Bağırsak) kanserleri - Pankreas Başı Kanseri - Mide Kanseri - Karaciğer Kanseri - Gırtlak Kanseri - Akciğer ve Bronş Kanserleri - Prostat Kanseri - Mesane Kanseri - Meme Kanserleri - Beyin Tümörleri - Tiroid Kanserleri - Lenf Kanserleri - Cilt Kanseri Türleri - Lösemi Türleri (ALL-AML-KML-KLL) - MDS Hastalığı - Çocuklarda Kanserler