Herbalist Bozkurtbey - vitiligo - kanser - siroz - diyet - bitkisel diyet
Site Ana Sayfası
Lotus100
FİTOTERAPİ NEDİR & FİTOTERAPİNİN KISA TARİHÇESİ
HASTALIKLAR VE TEDAVİLERİ
İYİLEŞEN HASTALARIMIZDAN TEŞEKKÜR
ARI SÜTÜ VE ARI POLENİ
ŞİFALI BİTKİLER SÖZLÜĞÜ
BOZKURTBEY'E ULAŞINKUŞBURNU
Çok yoğun vitamin zenginliği nedeniyle gözlerin dostudur. Vücuda dirilik sağlar. 100 gram kuşburnunda bir sandık portakala eşdeğer C vitamini vardır. İyi bir raşitizm ilacı, etkin bir kan temizleyicisidir. Güçlü bir kurt düşürücü ve bağırsak yumuşatıcısıdır. Mide kramplarına ve sindirim sistemi zorluklarına karşı faydalıdır. Romatizma ağrılarını gideriyor. Basur tedavisinde iyi sonuç veriyor.

PATLICAN
Uzmanlar, patlıcanın pankreas, karaciğer ve böbrekleri kuvvetlendirdiğini, bol idrar söktürdüğünü, vücuttaki fazla suyu dışarı boşalttığını ve kilo verdirdiğini kaydeden uzmanlar, şeker hastalarının, patlıcan salatasından çok fayda gördüğünü, kansızlığa iyi geldiğini, kanı arttırdığını ve kalbe sükunet verdiğini ifade ediyor.
LENF KANSERLERİ (LENFOMA) NEDİR?

Cilt Lenfoması
Vücudumuzda "lenf" adı verilen renksiz sıvıyı taşıyan çok küçük damarlardan oluşmuş bir ağ vardır. Bu ağa "lenfatik sistem" denir. Lenf sıvısı içinde, vücudumuzdaki enfeksiyonlara ve hastalıklara karşı savaşan lenfosit adlı beyaz kan hücreleri (akyuvarlar) bulunur.

Vücudumuzdaki bu geniş ağın bağlantı noktaları bezelye büyüklüğündeki lenf düğümleridir. Lenf düğümleri koltukaltında, ensede, kasıkta, göğüste ve karında yoğunlaşmıştır. Lenf düğümleri, lenf sıvısını filtre ederek bağışıklık yanıtının oluşmasını sağlar. Dalak, timüs bezi, bademcikler ve kemik iliği de lenfatik sisteme dahil olan organlardır.

TANIM
Bazı durumlarda lenfositlerde kanser gelişebilir ve kanserli lenfositler çoğalarak normal yapıdaki lenfositlerin yerini almaya başlar. Sonuçta vücudun bağışıklık sistemi baskılanır ve görevini yerine getiremez hale gelir.

Tüm kanserlerin yaklaşık %5''ini oluşturur. Lenfoma, kolay tedavi edilen kanserler arasındadır. Farklı lenfoma tipleri vardır. Bazı lenfomalar 15-30 yaşlar arasında sık görülürken bazıları ise ileri yaşlarda görülür.


Tümörlerin etrafını kaplayan yumuşak doku
BELİRTİ ve BULGULAR
• Lenf düğümlerindeki büyümeye bağlı olarak ensede, koltukaltında ve kasıkta ele gelen yaygın, ağrısız, yüzeysel şişlikler
• Vücut genelinde şiddetli kaşıntı
• Ateş, titreme, gece terlemesi
• Sürekli halsizlik hissi, kilo kaybı, iştah kaybı
• Sürekli öksürme, nefes darlığı, göğüste rahatsızlık hissi
• Karaciğer ve dalakta büyüme
• Enfeksiyonlara karşı duyarlılığın artması

NEDENLERİ
Kesin olarak bilinmemektedir. Virüs gibi enfeksiyona neden olan bir mikroorganizmayı düşündüren bazı dolaylı kanıtlar ileri sürülmüştür.

TEŞHİS YÖNTEMLERİ
Şüpheli vakalarda aşağıdaki yöntemlerle tanıya gidilmeye çalışılır.
• Kan hücrelerinin çeşitli yöntemlerle incelenmesi
• Kemik iliği örneği alınması
• Kemik iliği biyopsisi
• İmmünolojik araştırmalar yapılması ve serumdaki immünglobulinlerin incelenmesi
• Radyolojik incelemeler: Akciğer ve iskelet sistemi filmleri, İVP, bipedal lenfanjiografi, ultrason ve bilgisayarlı tomografi (BT)
• Karın içi organların ameliyatla incelenmesi ve organ biyopsileri alınması

KLASİK TEDAVİ:
Lenfoma tipine ve evreye bağlı olarak radyoterapi ve/veya kemoterapi uygulanır. Kemoterapide uygulanan çeşitli ilaç protokolleri vardır.

HERBALİST BOZKURTBEY'İN BİTKİSEL REÇETESİ

Herbalist BOZKURTBEY'in uzun yıllardır yaptığı araştırmaların ana konusu olan bağışıklık sistemi ve kanserlerle bağlantısı tam da bu konuyla ilintilidir. Bu sefer yangına giden itfaiyenin lastiğinin patlaması gibi bir çok hastalık ve kanser türleriyle savaşan lenfoit doku kökenli makrofajlar, lenfositler gibi hücrelerin ve bunlardan türeyen diğer hücrelerin malign neoplazmalarıdır.

Yani bağışıklık sistemini oluşturan savaşçı hücrelerin anormal çoğalması olarak yorumlayabiliriz.

LENF KANSERLERİNDE ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ!

Kansere karşı savaşçı hücrelerin ve üreten bölgelerin kanserleşmesidir. Dolayısıyla BOZKURTBEY'in bu konudaki deneyimleri bir çok kanser türünden daha fazla olup, başarı oranı oldukça yüksektir. Bu yüzden her tür kesimin yanı sıra sağlık sektöründen de bir çok yardım talebi gelmektedir.

Bir çok kanser türü gibi ölümcül olan bu hastalığa yakalandıysanız teşhis sonrası kemoterapi ile birlikte ya da kemoterapi sonrası kalıcı çözüm ve kurtuluş için mutlaka BOZKURTBEY'in formüllerini uygulayınız. 6 aylık uygulama sonucu bu hastalıktan bir kabustan uyanırcasına kurtulacaksınız.


İkişer aylık 3 veya 4 dönem kullanılması gereken reçetelerin içerdiği bitkisel kokteyller ve bitkisel drogların maliyeti 1200 Euro dur.

GEÇMİŞ OLSUN

BAŞA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

©Tüm Hakları Saklıdır - 2006 - Şifa Doğal Tedaviler Danışma Merkezi LTD. Şti.
bilgi@herbalistbozkurtbey.com


Kolon ve Rektum (Bağırsak) kanserleri - Pankreas Başı Kanseri - Mide Kanseri - Karaciğer Kanseri - Gırtlak Kanseri - Akciğer ve Bronş Kanserleri - Prostat Kanseri - Mesane Kanseri - Meme Kanserleri - Beyin Tümörleri - Tiroid Kanserleri - Lenf Kanserleri - Cilt Kanseri Türleri - Lösemi Türleri (ALL-AML-KML-KLL) - MDS Hastalığı - Çocuklarda Kanserler