Herbalist Bozkurtbey - vitiligo - kanser - siroz - diyet - bitkisel diyet
Site Ana Sayfası
Lotus100
FİTOTERAPİ NEDİR & FİTOTERAPİNİN KISA TARİHÇESİ
HASTALIKLAR VE TEDAVİLERİ
İYİLEŞEN HASTALARIMIZDAN TEŞEKKÜR
ARI SÜTÜ VE ARI POLENİ
ŞİFALI BİTKİLER SÖZLÜĞÜ
BOZKURTBEY'E ULAŞIN

ADA ÇAYI
Mide ve bağırsak gazlarını giderir. Mide bulantısını keser. Hazım sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Göğsü yumuşatır. Astım hastaları için yararlıdır.
AHUDUDU
Kanı temizler, vücutta biriken zehirli maddelerin atılmasını sağlar. Terletir ve idrar söktürür. Kabızlığı giderir. Vücuda dinçlik verir.


ANASON
Hazmı kolaylaştırır. İştahsızlığı ve yemeklere karşı duyulan tiksintiyi giderir. Mide ve bağırsak gazlarını söktürür. İdrarı arttırır. Öte yandan kusmayı ve ishali keser.

KANSERLE SAVAŞTA ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ!
HERBALİST BOZKURTBEY'E ULAŞMAK İÇİNTIKLAYIN!
KALIN BAĞIRSAK (KOLON) VE REKTUM KANSERİ NEDİR?

Kolon Kanserinin Gelişimi
Genelde barsaklardaki poliplerden gelişen kolon kanseri günümüz tıbbının gelmiş olduğu teknolojik seviye sayesinde tanı yöntemleri artmış, erken teşhis ve tedaviyle iyileşme oranları en yüksek CA türleri arasına girmiştir. Tarama testleri ile hastalık oluşmadan ya da başlangıç safhasında saptanabilmekte ve tam şifa sağlanabilmektedir. Poliplerin zamanında tespit edilerek kolonoskopi ile alınması çok önemlidir.

RİSK GRUBU:
Genelde 45 yaş üstü ve genetik olarak yatkın olanlar, ülseratif kolit rahatsızlığı bulunanlar, alkol ve sigara bağımlıları, egzersizden uzak yaşayanlar, kırmızı et ağırlıklı hayansal proteinli gıdalara düşkün olanlar, sebze-meyve tüketimi az olanlar.


BELİRTİLER:
Tuvalet alışkanlıklarında değişiklik, Sık kabızlık ve ishal durumu, Geitanın (dışkının) kanlı olması veya anüsten kan gelmesi. Sık tuvalete çıkma ve barsaklarda gaz sancısı, aşırı zayıflama ve kansızlık.

Bu ve benzeri durumların 10 günden fazla devam etmesi ya da zaman zaman tekrarlanması durumunda mutlaka bir doktora başvurunuz.

KLASİK TEDAVİLER:

Kanserli Barsak Parçası
Doktorunuz tarafından, rektoskopi, kolonoskopi gibi uygulamalardan biriyle yapılan tetkikler ve patalog tarafından konulan tanı sonrası tümör genellikle ameliyat edilerek alınır ve sonrasında kemoterapi yapılır. Rektum CA da ise operasyon öncesi ya da sonrasında radyoterapi de yapılması gerekebilir.

FAKAT YAPILAN İSTATİSTİKLERE GÖRE TIBBİ MÜDAHALELER HASTANIN YAŞAMINI TAMAMEN KURTARMAKTAN UZAKTIR. YAPILAN AMELİYATLAR OLUMLU GEÇTİĞİ TAKDİRDE BELLİ BİR SÜRE ÖMRÜN UZATILMASI MÜMKÜN OLMAKTADIR FAKAT SONUÇ TAM BIR TEDAVİ DEĞİLDİR. GERÇEK VE TAM BİR TEDAVİ İÇİN BOZKURTBEY’İN HÜCRE BAZINDA SERBEST RADİKALLERİ TEMİZLEYEREK UYGULADIĞI BU YENİ TEDAVİ VE BİTKİ ÖZLERİ REÇETELERİ MUTLAKA KULLANILMALIDIR.


Kanserli Sigmoid Kolon
Kolon ve rektum kanserlerinde operasyon sonunda serbest hücreleri yok etmek adına 4 ile 6 kür arası kemoterapi uygulanır ancak çoğu zaman CA markerlarında kanser hücre sayısı normale inmez ve zaman içinde Kolon, Batın veya Karaciğere metastaz (atlama) yapar. Karaciğer metastazında kemoterapinin %10 dan az işe yaradığı ve çoğunlukla kanseri hızlandırdığı WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından belirtilmiştir.HERBALİST BOZKURTBEY'İN BİTKİSEL REÇETESİ

Herbalist BOZKURTBEY bitkisel reçetesi, operasyon sonrası kemoterapi ile birlikte ya da kemoterapinin hemen ardından kullanılabilir hatta bazı vakalarda ameliyattan önce ya da ameliyat yapılmadan da uygulanabilir. İsrail, Kanada, İngiltere gibi ülkelerden ithal edilen bitki özleri, kişiye özel bir kokteyl haline getirilir ve bazı farklı tıbbi bitkiler ve bitkisel vitaminler eklenerek elde edilen karışım sizlere 24 saat içinde kargo ile ulaştırılır.

Hastalığın gidişatına göre 2 ayda bir bu reçeteler değiştirilerek uygulanır.

Kanser markerları 4 ile 6 arasında tamamen normal seviyeye inmekte, tümör küçülerek 6 ile 8 ayda tamamen kaybolmaktadır. %70lere ulaşan başarı oranı ile hastayı kurtaran bu formül, Bozkurt Bey’in 15 yıllık çalışmasının ürünüdür.

Tedavinin yaklaşık iki aylık döneminin fiyatı 1200 Euro dur.

BARSAK KANSERİNDE ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ. 1992'DEN BERİ BİNLERCE ÇARESİZ İNSAN BU ÖLÜMCÜL HASTALIKTAN TAMAMEN KURTULARAK ŞİFA BULDU!

BAŞA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

©Tüm Hakları Saklıdır - 2006 - Şifa Doğal Tedaviler Danışma Merkezi LTD. Şti.
bilgi@herbalistbozkurtbey.com


Kolon ve Rektum (Bağırsak) kanserleri - Pankreas Başı Kanseri - Mide Kanseri - Karaciğer Kanseri - Gırtlak Kanseri - Akciğer ve Bronş Kanserleri - Prostat Kanseri - Mesane Kanseri - Meme Kanserleri - Beyin Tümörleri - Tiroid Kanserleri - Lenf Kanserleri - Cilt Kanseri Türleri - Lösemi Türleri (ALL-AML-KML-KLL) - MDS Hastalığı - Çocuklarda Kanserler