Herbalist Bozkurtbey - vitiligo - kanser - siroz - diyet - bitkisel diyet
Site Ana Sayfası
Lotus100
FİTOTERAPİ NEDİR & FİTOTERAPİNİN KISA TARİHÇESİ
HASTALIKLAR VE TEDAVİLERİ
İYİLEŞEN HASTALARIMIZDAN TEŞEKKÜR
ARI SÜTÜ VE ARI POLENİ
ŞİFALI BİTKİLER SÖZLÜĞÜ
BOZKURTBEY'E ULAŞINLENFOSİTLER
Lenfositler vücudun savaşçı hücreleridir ve düşman olarak tanıdıkları hiç bir şeyin vücutta barınması mümkün değildir.
Klasik kanser tedavilerinden biri olan kemoterapide uygulanan ilaçların saç dökülmesi gibi bir çok yan etkisi vardır.HERBALİST BOZKURTBEY'İN BİTKİSEL REÇETELERİ İLE KANSERİ YENEBİLİRSİNİZ!
ÇOK GEÇ OLMADAN HERBALİST BOZKURTBEY'E ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN
!

BİTKİLERİN DOĞALLIKLARINA ZARAR VERMEMEK İÇİN SON TEKNOLOJİLERLE ELDE EDİLEN BİTKİ ÖZLERİ, DOĞANIN SAĞLIĞINI BİTKİ HÜCRESİNDEN İNSAN HÜCRESİNE TAŞIYARAK TÜM VÜCUDA ŞİFA DAĞITIRLAR“Bu kanser savaşı hikayesi bir öbek pislikten başka bir şey değildir”
Dr. James Watson
(1962 Nobel Tıp Ödülü sahibi)


ISIRGAN OTU
Yıllardan beri aromaterapide büyük bir saygınlığa sahip olan bu bitkinin yaprakları, kökü ve tohumları içerdikleri potasyum tuzları, organik asitler, formik asit, histamin, asetilkolin, vitamin c ve demir gibi maddeler dolayısıyla bitkisel tedavilerde kullanılmaktadır. Böbrek ve mesane taşlarına, egzamaya, pankreas rahatsızlıklarına, bağırsak ve akciğer sorunlarına karşı koruyucu ve tedavi edici özelliği olduğu bilinmektedir. En belirgin özelliği ise, kan yapıcı ve kan temizleyici olmasıdır. Dolayısıyla tüm kanser türlerinde gereksinim duyulan bir bitkidir.KANSERLE SAVAŞTA ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ!
HERBALİST BOZKURTBEY'İN BİTKİSEL REÇETELERİNDEN FAYDALANMAK İÇİN TIKLAYIN!
Kanser Nedİr?


CA Hücresi
Tıbbi adı Cancer olan ve CA olarak tanımlanan kanser, mikrobik olmayan, vücudun doğal faaliyetlerinde meydana gelen anormalliklerdir. Vücudun bazı bölgelerinde oluşan ve bağımsız hareket eden bu hücreler, vücudun genel işleyişinden farklı olarak hareket eder. Bir nevi isyankarlardır ve zaman içinde vücudun geneline müdahale etmeye başlarlar. Mutasyona (değişime) uğramış bu hücreler şekil ve amaç değiştirerek üreme ve gelişme fonksiyonlarını kaybeder, aşırı büyür ve saldırganlaşırlar.

Yani kanser, vücudun kendi ürettiği bir hastalık olduğu için, vücudun da bir parçasıdır. Dolayısıyla da kurtuluş, vücudun kendi içindedir.

Kanser konusunda 40 yıldan beri yapılan araştırmalar henüz bu ölümcül hastalığın gerçek sebebinin ne olduğunu bulamamakla birlikte, bazı risk faktörleri tespit etmişlerdir. Bunlar şöyle özetlenebilir: Yanlış beslenme, psikolojik sorunlar, çevre kirliliği, genetik yatkınlık, zararlı kimyasallara maruz kalmak, aşırı sentetik ilaç kullanmak, fizyolojik pasiflik, homoseksüel ilişkiler, çok eşlilik ve hepatit virüsleri.

Ama temelde vücudun kale surları olarak görülebilen ve bir çok hastalıktan koruyucu görevi olan bağışıklık sisteminin zayıflaması ve çökmesi sonucu ortaya çıkan bir hastalıktır.


Lenfosit
Tetikleyici bir takım faktörlerin etkisiyle bulunduğu organa göre farklılıklar gösteren bu asi hücreler zaman içinde belli bir bölgede toplanarak tümör ya da kist dediğimiz hücre topluluklarını meydana getirirler. Normal insan hücresinin değişiklik göstererek CA hücrelerine dönüşmesi, dolayısıyla vicudumuzun koruma gücü olan lenfositler bunları tanıyamamakta, normal hücre sanarak faaliyetlerine devam etmelerine müsaade etmektedirler. Kanser tedavisini zorlaştıran ve çözümsüz bir sorun hale gelmesine yol açan en önemli handikap budur.

İlaçların dışında asıl koruma görevini yapan vücudun kendisi, bu saldırganları dost sanmaktadır. Bu rahatlık içindeki kanser hücreleri hem yerleştikleri organı yok ederek, hem de kan yoluyla diğer organlara sirayet ederek (metastaz) bunları çalışamaz duruma getirir ve ölüme sebep olurlar.

Kanser tedavİ ve sürelerİ

Kanser tedavilerinde en önemli faktör zamandır. Tedavinin başarı oranı hastanın daha önce uyguladığı yanlış ve olumsuz tedaviler, yaşı, bağışıklık sisteminin şu anki ve genetik durumu, kan değerleri ve hastalığın dağılım durumuyla ilgilidir. Herbalist BOZKURTBEY’in uzun yıllardır yapmış olduğu araştırmalar sonucu geliştirdiği formüllerde kanser tedavilerinde %60lık bir başarı oranı yakalanmıştır. Bu da dünyanın en gelişmiş kanser tedavisi olduğunun bir ölçütüdür ve iyileşen yüzlerce hastasıyla ispata hazırdır.

Kanser türleri Tedavi süreleri
Kolon ve rektum (Bağırsak) kanserleri ikişer aylık 3 devre
Pankreas başı kanseri İkişer aylık 3 devre
Mide ve karaciğer kanseri ikişer aylık 3 devre
Gırtlak kanseri İkişer aylık 3 devre
Akciğer ve bronş kanserleri ikişer aylık 3 devre
Prostat kanseri ikişer aylık 3 devre
Mesane kanseri ikişer aylık 2-3 devre
Meme kanserleri ikişer aylık 3 devre
Beyin tümörleri ikişer aylık 3 devre
Tiroid kanserleri İkişer aylık üç devre
Lenf kanserleri ikişer aylık 3 devre
Cilt kanserleri türleri ikişer aylık 3 devre
Karaciğer kanseri İkişer aylık 3 devre
Lösemi türleri (ALL-AML-KML-KLL) ikişer aylık 3 devre
MDS Hastalığı İkişer aylık 2-3 devre
Çocuklarda kanser hastalıkları İkişer aylık 2-4 devre
Diğer kanser türlerinde İkişer aylık 2-4 devre


Verdiğimiz iyileşme ve zaman tablosu, Herbalist BOZKURTBEY’in başarılarından haberdar olmayan kişiler için şüpheyle karşılanacak bir durum gibi görünebilir. İstismara çok açık bir konu olan kanser ve tedavisi yıllardır çaresiz bir çok insan üzerinden umut tacirliği yapılarak para tuzağı haline getirilmiştir. Her şeyden önemlisi, birkaç ot, ısırgan tohumu, zakkum özütü ya da bilim tarihinin en çok tartışılan konusu olan kemoterapi gibi süreçlerle zaman, yani hayat kaybedilmektedir.

KANSER KONU OLUNCA,
HASTA EN DOĞRU TEDAVİYİ BULMAK ZORUNDADIR.


HERBALİST BOZKURTBEY'İN GELİŞTİRDİĞİ BİTKİSEL TEDAVİ YÖNTEMİ BİR ÇOK AVRUPA ÜLKESİNDEKİ YÖNTEMLERDEN ÇOK DAHA BAŞARILIDIR.

BU YÖNTEMİN TEMELİNDE İSE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN UYARILARAK DEVREYE SOKULMASI YER ALMAKTADIR. BU SİSTEMİN TEORİSYENİ VE UYGULAYICISI İSE TÜRKİYE'NİN EN ÜNLÜ HERBALİSTİ BOZKURTBEY'DİR .


Serbest CA hücrelerinin, vücudun genetik olarak uyarılmasıyla üreteceği lenfositleri tarafından yok edilerek tedavi uygulanır. Bir gen bozukluğu rahatsızlığı olan bu hastalığın dışarıdan verilecek bir takım zehirlerle yok edilmesi imkansızdır. Bir çok bilim adamı bu gerçeği gözlemlemiş ve bu konuda tedavi yapan merkezlerin çabalarını sonuçsuz ve gereksiz gördüklerini beyan etmişlerdir.

Kanser araştırma kurumunda uzun yıllar çalışmış, Nobel ödüllü bir bilim adamı olan Dr. James Watson “bu kanser savaşı hikayesi bir öbek pislikten başka bir şey değildir” diye basında geniş yer bulan beyanatlarda bulunmuştur.

Kanıtsız her tür iddiadan uzak durarak, faydasız ilaçlarla zaman kaybetmemek her 4 insandan birinde var olduğu bilinen kanser geninden uzaklaşmanın en mantıklı ve geçerli yoludur. Hasta ve yakınları klasik tedaviler yanında mutlaka en iyi ilaçları ve tedavi şeklini, yani immün sistemin uyarılması ve yüksek besin değerleri ile beslenmesini gerçekleştirmelidirler.

Bilinen kanser tedavi yöntemleri maalesef çözüm olmamakta, sadece hastanın ömrünü kısmen uzatmaktadırlar. KANSER GERÇEKTEN GÜNÜMÜZDE ÖLÜME GİDEN EN KESTİRME YOLDUR. Bu gerçeği kabul ederek bu faciadan en güvenli şekilde nasıl kurtulabileceğini araştırmak gerekir. Alternatif çözümler araştırılırken bilinçli olunmaz ve uygun drog ve ürünler kullanılmaz ise hastaya daha da zarar verebileceği de göz ardı edilmemelidir. Şu ankİ ONKOLOJİK TEDAVİLER MAALESEF KESİN ÇÖZÜM YARATAMAMIŞTIR

Aksi olsa idi bu konunun uzmanı olan bir çok doktorumuzu genç yaşlarında kaybetmezdik. KANSERLE SAVAŞTA KONVANSİYONEL TEDAVİLER BÜYÜK BİR YALANDIR DİYEN DR. LİNUS PAULUN, BU KONUDA ARAŞTIRMALAR YAPMIŞ NOBEL ÖDÜLLÜ BİR ARAŞTIRMACIDIR.

KLASİK TEDAVİ YÖNTEMLERİ
Basından ve istatistiklerden takip edilebileceği gibi kanser vakaları her geçen gün artmaktadır. FAKAT KLASİK TIBBIN HENÜZ BİR ÇARE BULAMADIĞI BU RAHATSIZLIKTA UYGULADIĞI TEDAVİ YÖNTEMİ BELLİ BİR ORANDA KEMOTERAPİ ADIYLA VERİLEN ZEHİRLE KANSER HÜCRELERİNİN HIZLI ÜREMESİNİ DURDURMAKTIR. FAKAT BU UYGULAMADA SAĞLIKLI HÜCRELER DE ÖLMEKTE, NİHAİ AMAÇ HASTANIN İYİLEŞMESİ DEĞİL, YAŞAMINI BİRAZ DAHA UZATABİLMEK, ZAMAN KAZANMAK OLMAKTADIR.

Bazı türlerde kemoterapi kesinlikle gerekmektedir (kan kanserlerinde) Fakat tek başına çözüm olması imkansızdır. Kemoterapi sonrası remisyon döneminde herbalist BOZKURTBEY reçeteleri uygulanırsa, 6 ay sonunda ölümcül tehlike ortadan tamamen kalkar. Her iki tedavi de beraber uygulanmalıdır. Ayrıca tümörleşmiş kanser vakalarında çare olarak uygulanan radyoterapi de, doz aşımında sağlıklı bir insanı bile kanser yapabilir. Bazı türlerde uygulanması şart olan radyoaktivite içeren ışınlar vücuda zararlı olması açısından fazla miktarlarda verilememekte, dolayısıyla kanser tümörünü tam anlamıyla yok edememektedirler. Akciğer CA ve kemiğe yayılmalarda mutlaka gereklidir, ancak kesin çözüm değildir. Bir diğer yöntem ise ameliyattır ki bu da tümörün yeri, konumu ve büyüklüğü ile ilgilidir. Müsait ise tümör alınır. Göğüs ve Kolon CA larda çok fazla uygulanır ve vücuda en az zarar veren yöntemdir. Akabinde yine kemoterapi uygulanması gerekir.

BİTKİ ÖZLERİ İLE TEDAVİNİN ÖZETİ

Bitki özü, gerekli eterik ve kimyasal maddeleri içeren bitkilerin yaprak, sap, gövde ve tohumlarından ileri teknolojilerle elde edilen ve bitkinin kendisinden 600-800 kat daha etken halidir. Vücudumuzun bağışıklık sistemini uyararak ve hücre yapısını güçlendirerek, hücrelerin bozulan fiziksel özelliklerini yeniden kazandırmaktadırlar. Kokteyllerdeki bazı etken maddeler ise kan hücreleri aracılığı ile sorunlu bölgeye bol oksijen taşımakta ve savaşçı hücrelerin gücünü artırmaktadır. Bazılarında düşman serbest radikallerin tanınmasında rol oynar ve düşmana uygun makrofajların üretimini sağlar. İnsan vücudu canlı olmayan hiçbir hücreyi kabul etmediğinden sentetik bir zehir olan kemoterapik ilaçlara reaksyon gösterir ve bir çok olumsuz yan etkisiyle faydadan çok zarar verme eğilimine sürüklenir. Bitki özleri ise organik olduklarından, vücudumuzda çözülümünde bir sorun yaşanmaz ve dışlanmazlar.

ADETA BİR HÜCRE NAKLİ GERÇEKLEŞMEKTE VE BİTKİ HÜCRESİNDEN İNSAN HÜCRESİNE ŞİFA AKMAKTADIR!

Tabii ki hangi hastalıklarda hangi bitki özlerinin hangileriyle kokteyl haline getirileceği ve dozları apayrı bir araştırma konusudur.

BU ŞİFREYİ ÇÖZEN HERBALİST BOZKURTBEY'İN BAŞARILARI YILLARDIR İYİLEŞEN BİNLERCE HASTASINDA GÖRÜLMEKTEDİR.

Herbalist BOZKURTBEYin tavsiye ettiği bitki özleri ve droglar örneğin (Portakal DIŞ kabuk yağI) 1985 yılından beri sağlık bakanlığının zararsızlığını tespit ederek kullanımına izin verdiği maddelerdir. Kanser tedavilerinde de BOZKURTBEY tarafından tavsiye edilmektedir. Aradan geçen 20 yıllık zaman zarfında kullanılmasını tavsiye ettiği bitki özleri, kısa bir süre önce amerikan ilaç dairesi tarafından günümüzün en etkin ve ileri immün sistem uyarıcıları olarak kabul görmüş, yabancı bilim adamları tarafından araştırma konusu yapılmış ve yeni bir buluşmuş gibi lanse edilmişlerdir. Oysa ki bu ürünler, kültürlü ve vizyonu geniş kesimlerce zaten 20 yıla yakın bir süredir kullanılmakta ve olumlu sonuçları, hastaların doktorları tarafından takip edilerek görülmektedir. Binlerce insanı isim vererek burada lanse etmek ahlaki açıdan doğru olmadığından hepsine ayrı ayrı yer veremedik. Sitemizi inceleyen hasta ve yakınları, BOZKURTBEY’in olaya yaklaşımını ve mucizevi tedavi yöntemini görerek olayın gerçekliğine vakıf olmaktadırlar.

TEDAVİYE NASIL BAŞLARIM?

Firmamızın danışmanı Herbalist BOZKURTBEY’in ortaya koyduğu bu mükemmel sonuçlardan faydalanmak istiyorsanız, tanısı konmuş klasik tedaviler uygulanmış veya uygulanmakta olan, veya klasik yöntemlerden ümidin kesilmiş olduğu dönemlerde, bu ıspata hazır reçetelerin mucidi BOZKURTBEY’i mutlaka arayıp bilgi alın.

BOZKURTBEY’e göre hala bir umut varsa, laboratuarında hazırlatacağı terkipleri hastaya kullandırarak gereken bitkisel ilaç tedavisini yapacaktır. Herbalist BOZKURTBEY, ticari ve bilimsel çalışmaları dolayısıyla çok sık yurtdışında bulunmakta, üretim ve laboratuar çalışmalarına bizzat katılmakta, dolayısıyla hastalara bire bir zaman ayıramamaktadır ancak buna da gerek yoktur.

Hastaların gerekli tanı için muayene ve tetkikleri yapılmış, dolayısıyla hastalığın türü ve hangi aşamada olduğu belirlenmiştir. Bu konunun uzmanı hekimler ve hastaneler olduğundan karşılıklı görüşme hastaya zaman kaybettirecektir. Herbalist BOZKURTBEY’e e-posta ya da telefon ile ulaşıp sorununuzu mutlaka aktarın, olumlu ya da olumsuz cevaplayacaktır. Günde yüzlerce telefon ve e postayı yanıtlamak haliyle kolay olmamakta acil olanlara öncelik tanınmaktadır.

Yoğunlaştırılmış bitki özlerinden elde edilen bitkisel kokteyller, reçete ve diğer gerekli malzemelerin kargo yoluyla elinize geçmesi Şifa Doğal Tedaviler Danışma Merkezi tarafından sağlanır.

İthal veya güç elde edilen, bazen de bulunamayan bu bitki özleri maliyetleri yüksek ürünler olduğundan, 2 aylık dönemde 2000 euro ya yakın rakamlar masraf edilmektedir. Gerçekten bir elin parmaklarından daha az olan gerçek herbalist araştırmacı ve idealistlerin dışında, kültür seviyesi düşük insanları aldatarak oyalayan ve en önemli olgu olan zamanlarını çalan kimi sözde herbalistler, hasta ve yakınlarına maddi ve manevi olarak zarar vermektedirler.

BU SAĞLIK REFORMUNU SİZLERLE PAYLAŞMAK, HER ARAŞTIRMACI GİBİ BENİM İÇİN DE               BİR İNSANLIK GÖREVİ,
                     TÜM İNSANLAR ADINA BÜYÜK BİR SEVAP,
                            ACİZANE ŞAHSIM ADINA DA BÜYÜK BİR GURUR KAYNAĞIDIR.
TÜM İNSANLARA SAĞLIKLAR DİLİYORUM


                        HERBALİST BOZKURTBEY


“BİLGİNİN MÜREKKEBİ, ŞEHİDİN KANINDAN KUTSALDIR.”

Hz. Muhammed


BAŞA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

©Tüm Hakları Saklıdır - 2006 - Şifa Doğal Tedaviler Danışma Merkezi LTD. Şti.
bilgi@herbalistbozkurtbey.com


Kolon ve Rektum (Bağırsak) kanserleri - Pankreas Başı Kanseri - Mide Kanseri - Karaciğer Kanseri - Gırtlak Kanseri - Akciğer ve Bronş Kanserleri - Prostat Kanseri - Mesane Kanseri - Meme Kanserleri - Beyin Tümörleri - Tiroid Kanserleri - Lenf Kanserleri - Cilt Kanseri Türleri - Lösemi Türleri (ALL-AML-KML-KLL) - MDS Hastalığı - Çocuklarda Kanserler