Herbalist Bozkurtbey - vitiligo - kanser - siroz - diyet - bitkisel diyet
Site Ana Sayfası
Lotus100
FİTOTERAPİ NEDİR & FİTOTERAPİNİN KISA TARİHÇESİ
HASTALIKLAR VE TEDAVİLERİ
İYİLEŞEN HASTALARIMIZDAN TEŞEKKÜR
ARI SÜTÜ VE ARI POLENİ
ŞİFALI BİTKİLER SÖZLÜĞÜ
BOZKURTBEY'E ULAŞINHURMA
Bilim adamlarının lif, mineral ve fenol açısından zengin olduğunu söyleyedikleri hurmada sodyum, potasyum, magnezyum, kalsiyum ve demir miktarları elmadan iki kat fazla. Bilim adamları, düzenli yenilmesi halinde kalp ve damar hastalıkları riskini azaltan bu meyvenin içindeki yararlı maddelerin daha çok kabuğunda bulunduğunu kaydettiler.
CİLT KANSERLERİ NEDİR

Cilt kanseri tipleri
Dünyada en sık görülen kanser tiplerinden olup kanser ölümlerinin %2 sini oluşturur. Derinin güneşe maruziyeti bu kanserin başlıca sebepleri arasındadır. Radyasyona maruziyet ve ultraviole ışınları da hastalığın sebepleri arasındadır. Özellikle çocukluk ve genç yaşlarda güneşe maruz kalmak, yanmaya meyilli açık renk deri ve melanastki ya da atipik benin vücutta fazla bulunması da hastalığın tetikleyicisidir.

Başlıca üç tip cilt kanseri bulunur.

TÜRLER
1. Skuamöz hücreli karsinom (Epidermoid)
2. Bazal hücreli karsinom
3. Melonama (Malign Melonom)

Melonoma dışındaki iki tür en sık görülenler olup iyi huylu seyrederler ve tedaviye cevap verirler. Melonoma ise daha saldırgan türlü bir deri kanseri olup diğerlerine göre daha kötü huyludur.

TANIM
Cilt kanserlerini tanıyabilmek için sınır düzensizliği olan benekli görünümlü lekeler renk değiştiren benler gibidir.

TEŞHİS VE TEDAVİ

Son aşama cilt kanseri
Deri kanserleri kitlenin bir kısmının çıkartılıp mikroskop altında incelenmesi ile teşhis edilir. Kanserin tipine bulunduğu evreye ve yere göre bir çok tedavi metodu vardır.


İlk tedavi seçeneği cerrahi müdahaledir ve çıkartılan kanserli doku yerine başka bölgeden alınan dokunun naklidir. Kanserli bölge, çıkarılamayacak boyutta ya da diğer organlara yayılmış ise, radyoterapi ve kemoterapi söz konusu olabilir.


HERBALİST BOZKURTBEY'İN BİTKİSEL REÇETESİ

Herbalist BOZKURTBEY'in %100 e varan oranlarda tedavi imkanı gördüğü türlerdendir. Erken tanı ve teşhis önemlidir. Doktorunuzun tanı koyması sonrası bitkisel tedaviye başlarsanız bazı türlerde cerrahi müdahaleye gerek kalmayabilir.

Ya da küçülen kanserli bölge opere edilse bile doku kaybı en aza iner ve hastalığın nüks oranı sıfıra iner. Altı aylık bir tedavi gerektirir. Ozon tabakasının incelmesi sonucu ülkemizde sık rastlanmaya başlayan bu tür bitkisel olarak diğer kanserler gibi başarıyla tam şifa bulmaktadır.


Bu tür kanserlerde iki aylık bitkisel reçetelerin içeriğindeki maddeler 1200 Euro dur.

GEÇMİŞ OLSUN

BAŞA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

©Tüm Hakları Saklıdır - 2006 - Şifa Doğal Tedaviler Danışma Merkezi LTD. Şti.
bilgi@herbalistbozkurtbey.com


Kolon ve Rektum (Bağırsak) kanserleri - Pankreas Başı Kanseri - Mide Kanseri - Karaciğer Kanseri - Gırtlak Kanseri - Akciğer ve Bronş Kanserleri - Prostat Kanseri - Mesane Kanseri - Meme Kanserleri - Beyin Tümörleri - Tiroid Kanserleri - Lenf Kanserleri - Cilt Kanseri Türleri - Lösemi Türleri (ALL-AML-KML-KLL) - MDS Hastalığı - Çocuklarda Kanserler