Herbalist Bozkurtbey - vitiligo - kanser - siroz - diyet - bitkisel diyet
Site Ana Sayfası
Lotus100
FİTOTERAPİ NEDİR & FİTOTERAPİNİN KISA TARİHÇESİ
HASTALIKLAR VE TEDAVİLERİ
İYİLEŞEN HASTALARIMIZDAN TEŞEKKÜR
ARI SÜTÜ VE ARI POLENİ
ŞİFALI BİTKİLER SÖZLÜĞÜ
BOZKURTBEY'E ULAŞIN


Türkiye’nin tek uluslar arası herbalisti olan bitkibilimci, bitkisel ilaç araştırmanı ve tıbbi bitkiler ithalat-ihracatçısı herbalist BOZKURTBEY diyor ki:

İnsanlık tarihinin başlangıcından beri bitkilerin insan sağlığındaki önemi bilinir ve tartışılmaz. Günümüzde ise bitkiler hiçbir yan etkiye sahip olmamaları sebebiyle alternatif bir tedavi olarak yaşamımızda hak ettikleri yeri almaya başlamışlardır.

Aslında gerçek olan, bu konudaki bilincin artmasıdır ve dolayısıyla çözümsüz olduğu sanılan bir çok hastalığın, kişilerin bu konuya bakışlarının değişmesiyle halledilebilir sorunlara dönüşmesidir.

Çaresiz olduğu düşünülen ve ölümcül bir çok hastalığın, Herbalist BOZKURTBEY, tıp doktorları, eczacılar, farmakologlar, kimyagerler ve botanikçilerden oluşan yerli ve yabancı geniş ekibiyle 14 yıldan bu yana Türkiye, İngiltere, Kanada, Uzakdoğu, İsveç, Letonya ve diğer Baltık ülkelerinde yapmış olduğu gerek laboratuar çalışmaları, gerekse flora araştırmaları sonucu ulaşmış olduğu bitkisel kökenli tedavi formüllerinin bilinçli şekilde kullanımıyla tedavisi mümkün olmaktadır.


HERBALİST BOZKURTBEY'İN BİTKİSEL REÇETELERİ BULUNAN HASTALIKLAR
Kanser Türleri
  Kolon ve Rektum (Barsak) kanserleri
  Pankreas Başı Kanseri
  Mide Kanseri
  Karaciğer Kanseri
  Gırtlak Kanseri
  Akciğer ve Bronş Kanserleri
  Prostat Kanseri
  Mesane Kanseri
  Meme Kanserleri
  Beyin Tümörleri
  Tiroid Kanserleri
  Lenf Kanserleri
  Cilt Kanseri Türleri
  Lösemi Türleri (ALL-AML-KML-KLL)
  MDS Hastalığı
  Çocuklarda Kanserler
Kalp-Damar Hastalıkları
Sedef
Vitiligo
Hepatit
Siroz
Multipl Skleroz
Böbrek Taşları
Egzama ve Mantar
Kısırlıklar
Behçet Hastalığı
Tansiyon Rahatsızlıkları
Şeker Hastalıkları
Hemoroid (Basur)
Kurdeşen (Ürtiker)
Anemi (Kansızlık)
Doğal Vitaminler ve Afrodizyaklar
Obezite (Şişmanlık)
Diğer Hastalıklar

“BİR PEŞİN HÜKMÜ YOK ETMEK,
                          BİR ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA ZORDUR.”
Albert Einstein

Olaya bilimsel olarak baktığımzda, çocukluğumuzdan beri her tür ağrıda kullandığımız aspirin, yani salisilik asit, midede ne tür bir yan etki yapar? Peki ya, doğal hali olan söğüt yaprağının bir bardak suyu kaç kez daha etkilidir?

Kullandığımız her tür sentetik drajenin prospektüsünde belirtildiği gibi olumsuz yan etkilerin yanı sıra, kimi zaman bu sentetik ilaçlar beraberinde farklı tedaviler de kullanılmazsa yarardan çok zarara yol açmaktadırlar. Bir çok antibiotik ve günümüzde tıbbın kanserle savaşta tek silahı olan kemoterapi, bu anlamda örnektir.

Yanlış anlaşılmaları önlemek amacıyla belirtmek istediğim önemli bir nokta ise farmakoloji biliminin yetersizliği değil, sonsuz bir açılıma sahip olduğudur.

Bu yüzdendir ki ülkemiz dışında pek çok gelişmiş Avrupa ülkesi ile ABD ve Kanada’da, herbalizm, tıp fakültelerinde kürsüler oluşturularak lisans ve yüksek lisans olarak verilmekte, ayrıca tebabet kanununda kabul görmektedir.

Maalesef henüz ülkemizde bu konuda lisans veren bir okul bulunmamakta, ayrıca bu konuda çalışmalar yapan kişiler de dünya sentetik ilaç devleri tarafından azmettirilmiş bazı basın adamları tarafından sabote edilmektedirler.

Üstelik konuya inanmış bazı uzmanlar dışında bir çok tıp doktoru, bu yeni metodlara ve alternatif ilaçlara karşı çıkmaktadırlar. Oysa ki kesin bir gerçek olarak bilim adamlarınca tespit edilmiş olan bitkilerin etken maddelerinin moleküler yapıları, bir çok sentetik ilaçta kullanılmaktadır.

Yine de bazı doktorlarımız hastalarına bu konuda açık kapı bırakarak tıbbi bitkiler kullanmalarını tavsiye etmekte ve klasik ilaçlarla tedavisi olmayan bir çok hastalıkta da (kanser türleri, sedef, vitiligo gibi) umut vermektedirler.

Hipokrat yemini de budur: hastaya iyileşebileceği her yolu göstermek ve zarar vermemek.

Doktor hastasına inandığı her yöntemle müdahale edebilir, bu yetki tıp doktorlarına verilmiş etik bir yetkidir. Dolayısıyla bir çok hastalığın tedavisinde çaresiz kalan sentetik ve kimyasal ilaçlar, özellikle kanser türlerinde kısa süre sonra hastanın ölümüyle neticelenen olaylara dönüşmektedir. İyileşme oranları ise %10larda kalmaktadır. Kanser vakalarında kemoterapi uygulanmamış hastaların, uygulananlara göre daha uzun yaşadığı bir çok kanser türü gözlenmiştir.

Bir tür zehir olan kemoterapi yerine, hiçbir organa zarar vermeyecek bitkisel kökenli özlerle hücre metabolizması ve beyin hücreleri yeterince uyarılır ve güçlü bir besinsel destek sağlanırsa, bazı genetik sorunlar dışında bağışıklık sistemimizin üstesinden gelemeyeceği hastalık yoktur.

Herbalist BOZKURTBEY bu bitki özlerini ve diğer bitkisel ürünleri hastaya tıp doktorlarının teşhisi sonrası verdikleri rapor ve epikrizi inceleyerek hastalığın hücre türünü bilerek hangi dozda ve hangi bitki özünün kullandırılması gerektiğini formüle eder. Yani rahatsızlıklarınızda uzman bir doktora başvurarak hastalığınızın kesin tanısını koydurunuz ve herbalist BOZKURTBEYe öyle başvurunuz. BOZKURTBEY, hasta muayene etmez, teşhis ve tanı koymaz.

Bu formüller uzun yıllar geniş bir ekiple yapılan bilimsel bir çalışma sonrası ortaya çıkmış, var olan ürünlerin şifaya dönüştürülmesidir. Rahatsızlıklarınızda uzman doktorlardan aldığınız teşhis tanı ve raporlar ile onların önerdikleri ilaçları kullanmaya devam ederken, herbalist BOZKURTBEY’in uzun yıllardır tüm dünya insanları ile paylaştığı bilgi birikimi ve araştırmalarından faydalanmak isterseniz, başarısı, olayı inceleyen ve takip eden dünya tıp ve eczacılık otoritelerince kabul görmüş teorisini ve çalışmalarını paylaşmaya hazırdır.

TEMEL İLKEM,
İNSANLARIN SAĞLIK SORUNLARINDAN ARINDIRILMASI
VE HAK TEALANIN YAZMIŞ OLDUĞU YAZIYI İSTEDİKLERİ GİBİ MUTLU VE SORUNSUZ YAŞAMALARINI SAĞLAMAKTIR.

"AKIL GİBİ MAL,
                    İYİ HUY GİBİ DOST,
                                             EDEP GİBİ MİRAS,

İLİM GİBİ ŞEREF OLMAZ"
Hz. Ali

Herbalist BOZKURTBEY, raporlarını ve epikrizini incelediği hastanın umut vadetmediğini düşünüyorsa bitkisel ürün tavsiye etmez ve hazırlanmasına yardımcı olmaz. Bu yüzden maalesef başvuran hastaların yarısından fazlasına yardımcı olamamaktadır.

Hasta ve hasta sahipleri son aşamada özellikle öldürücü olarak bilinen kanser türlerinde başvurmakta ve ölümcül bir hata yapmaktadırlar. Unutulmaması gereken, zamanın çok değerli olduğudur.

Herbalist BOZKURTBEY, uzun yıllardan beri bilimsel çalışmaları sonucu elde ettiği bitkisel formüllerle zamanında yapılan müdahaleler sonucu çaresiz bilinen hastalıklarda %100 e ulaşan başarılar elde etmiştir.

BU BAŞARILARIN KANITLARI, KANSER, SEDEF, VİTİLİGO, KALP-DAMAR VE BEYİN-DAMAR TIKANIKLIKLARI, HEPATİT VE SİROZ GİBİ YÜZLERCE DEĞİŞİK HASTALIKTAN KURTULMASINI SAĞLADIĞI adres ve telefonları belli binlerce sağlıklı ve mutlu insandır.

SİTEMİZDEKİ BU AÇIKLAMALAR, REKLAM DEĞİLDİR!

Sizin ya da bir yakınınızın tedavi edilemeyen bir sağlık sorunundan kurtulmanızı sağlayacak veya KANSER, KALP, SİROZ GİBİ ÖLDÜRÜCÜ BİR HASTALIKTAN HAYATINIZI KURTARACAK BU SAĞLIK REFORMUNU BİLMENİZ VE SİZLERE İLETİLMESİ BİR İNSANLIK GÖREVİDİR.BOZKURTBEYin başarılarını ve çalışmalarını irdeleyip gerçeği gördüğünüzde ona müteşekkir olacaksınız.


BOZKURTBEY’in buluşlarının yakın bir gelecekte dünya tıbbında geniş yankılar uyandıracağı ve uygarlık tarihinde ampulun mucidi EDİSON gibi, ya da rahmetle andığımız büyük hocamız İBN-İ SİNA gibi tarihe geçeceğini biliyoruz.

Herbalist BOZKURTBEY, yurtdışı ve yurtiçi araştırma ve tıbbi bitkilerin ithalat-ihracatı işi ile uğraştığından, sürekli seyahatlere çıkmaktadır. Ayrıca diğer zamanlarında laboratuar çalışmaları ve dünya herbalistleriyle bilgi alışverişinde bulunmaktadır, dolayısıyla her gün başvuran yüzlerce hastasına bizzat zaman ayıramamaktadır. Kendisine telefon ve internet üzerinden ulaşabilir, sorunlarınızı iletebilirsiniz. Sonuç alabileceğini düşündüğü tüm hastalıklarınızda size uygun olan bitkisel reçete ve ilaçlarınızın gönderilmesini sağlayacaktır. Herbalist BOZKURTBEY hasta muayene etmez, tanı ve teşhis koymaz.

Uzman hekimlerce tanısı konmuş hastalıklarınızda tedavi görmüş veya tedaviniz devam ediyor ise, ağız yoluyla bitkisel tedaviye uygun iseniz, kendi formülleriyle geliştirdiği bitki özleri ve bitkisel drogları kullanım şekilleriyle birlikte elinize geçmesini ve iyileşmenizi sağlar. Yazmış olduğu reçeteler ile bazı hastalıklarda %100 e varan Kanser gibi ölümcül hastalıklarda, bazı türlerde %80 en tehlikeli olanlarda ise %60 a varan başarılar elde etmiştir. Bu reçeteler uzun yıllardan beri denenmiş ve kanıtlanmıştır. Sağlık sorunlarınızda klasik tıbbın çaresiz kaldığı malum sona doğru gidiyorsanız, Herbalist BOZKURTBEY’e geç kalmadan ulaşınız.

YILLARDIR ÇARESİZ İNSANLAR, TESADÜFEN İYİLEŞMEDİLER

Yılların birikimi olan bu araştırmalardan ve olumlu sonuçlar veren formüllerden yararlanmakta geç kalmayın. Hastalıktan değil, geç kalmaktan korkun.BAŞA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

©Tüm Hakları Saklıdır - 2006 - Şifa Doğal Tedaviler Danışma Merkezi LTD. Şti.
bilgi@herbalistbozkurtbey.com


Kolon ve Rektum (Bağırsak) kanserleri - Pankreas Başı Kanseri - Mide Kanseri - Karaciğer Kanseri - Gırtlak Kanseri - Akciğer ve Bronş Kanserleri - Prostat Kanseri - Mesane Kanseri - Meme Kanserleri - Beyin Tümörleri - Tiroid Kanserleri - Lenf Kanserleri - Cilt Kanseri Türleri - Lösemi Türleri (ALL-AML-KML-KLL) - MDS Hastalığı - Çocuklarda Kanserler